sklep odzież

Do niedawna legginsy były uznawane za modowy kicz. Obecnie to najczęściej wybierana odzież zaraz po spodniach. Wśród najbardziej popularnych modeli należy wyróżnić te wykonane z latexu i z elastycznej tkaniny. Dużą zaletą legginsów jest możliwość zestawienia ich z wieloma częściami garderoby. Legginsy bardzo dobrze będą komponować się z t shirtem, tunikami, jak również z koszulami.

Legginsy z latexu

Legginsy z latexu nie mają nic wspólnego z wulgarną stylizacją, obecnie większość z nich wykonana jest z dobrej jakości materiału, który pięknie uwydatnia kobiece kształty. Legginsy z latexu w zestawieniu przykładowo z białą koszulą wyglądają bardzo elegancko. Legginsy latexowe cieszą się dużym powodzeniem u kobiet, które chcą podkreślić swoje kształty, którym zależy by wyglądać ekstrawagancko.

Legginsy z elastanem

Legginsy z elastanem sprawdzają się jako element sportowej stylizacji. Ten rodzaj legginsów wybierają przeważnie kobiety, które na co dzień prowadzą aktywny styl życia. Legginsy z elastanem to przede wszystkim odzież bardzo funkcjonalna i wygodna. Fasony dostępne w naszym butiku sprawdzą się nie tylko jako element stylizacji sportowej. Legginsy w lampasy bardzo dobrze prezentują się w zestawieniu z elegancką bluzką. Wybierając legginsy z lampasem w kolorze khaki możemy stworzyć ciekawą stylizację codzienną. Nie zawsze legginsy muszą być elementem stroju do fitnessu czy gimnastyki.

Zobacz też: modne jeansy damskie, szorty poszarpane

Legginsy